Татьяна Таран
Рейтинг
+43.19
Сила
199.33

Татьяна Таран

t-taran

avatar
Виглядає ніби все легко. А якби підприємці одностайно раптом відмовилися ВІД ПОСЛУГ хабарників (владних ВЕЛЬМОЖ) вже сьогодні, тобто припинили б «пакетики» носити на вимогу і без неї, це би посприяло хоч якомусь покращенню і відповідності зп чиновників до умов життя?
Щодо державної підтримки розвитку малого і середнього бізнесу, то хоч би просто не заважали.
avatar
«Не з того кінця починаєте панове! Спочатку треба рівень життя українського народу, а звідси — і його тривалість, підняти до рівня цивілізованих країн світу. Забезпечити високі зарплати і пенсії при помірних споживчих цінах, щоб людина відчувала себе справді людиною, а не рабом і слугою владних вельмож». (с)
Які конкретні дії Ви пропонуєте для здійснення всього цього у реальному житті?
avatar
:)) Яскравий приклад впевненої у собі людини-українця.
avatar
Ну, то ви напевно щаслива і задоволена своїм положенням у державі людина. Один з небагатьох. Це ж чудово.
На відміну від вас, мені часто доводиться чути від мами «носи плаття, чого звільнилася, в тебе має бути чоловік іт.д». Також часто спілкуюся з друзями і знайомими, які жаліються на роботу, жінку/чоловіка, кажуть, не про таке мріяли, але продовжують тягти не свій віз.
Спостерігаю різні картини і роблю висновки, що багато хто зраджує собі.
Вам не має сенсу уявляти себе державою, а я собі себе дозволила уявити окрім всесвіту ще й державою, бо Всесвіт безмежний і можна все :))
Ідеальних людей немає.

avatar
Якщо не ви, то хто? :)
avatar
Якби окрема жива істота, а саме людина-українець, уявила, що вона держава, то якою б хотіла себе бачити, бути якою? Чи пливла б власне вона за течією колективного розсуду, коли насправді їй не туди. Чи дає цей колективний загальнодержавний розСУД бути незалежною і впевненою у своїх намірах окремій живій істоті? Колективізм унеможливлює розвиток майбутнього фахівця, який зайняв би своє місце (на міжнародній арені) і творив би еволюцію для свого ДОМУ та комфорту, а не деградував би на «нудній» роботі, чи підтираючи таки європейцям… З пелюшок у нас виховують «бути як всі», тоді як кожен з більшості цих всіх не відповідає своїм справжнім прагненням.
Скільки геніїв різного штибу і масштабу повмирало на заслуженій пенсії поважного робочого заводу «Червоно-жовто-блакитна зоря»?
Українці колективно не вірять в себе і собі. Як тоді у нас, нам може вірити світове товариство?
avatar
Типовий «круглий стіл». Конструктивно ні про що.
avatar
Як так? :) Ви ж поінформували?
avatar
Придумала ще одну акцію:
ЗМІ роблять серію публікацій, сюжетів з думками-рекомендаціями фахівців з народу (економісти, вчителі, лікарі, таксисти… словом, практики всіх сфер). Ті зі свого робочого місця розповідають як саме можна виправити на краще ситуацію у цій конкретній галузі. Потім, маючи на руках важливі зауваження, журналісти беруть коментар у профільних чиновників. Чиновники, в свою чергу, пояснюють чому не можуть, чи! можуть влаштувати все відповідно до реалій.
А потім ми все дивимось, читаємо, і дурь каждого видна, і пакращення, свято кожен день…
avatar
А що кажуть батьки? Такі уроки я б не довірила вчителям.
avatar
Не знаю як щодо слова «Бог», знаю і вірю, що у Всесвіті живу. Хіба не видно, що таки все можна? І можливе всяке. З наслідками як відплатою (тут могла бути фраза про погане/хороше, але все ж відносно:), думаю, кожен знайомий. Теорія проста.
avatar
Чого не можна говорити? Можна ж. Тільки наслідки різні, то да сьо.
avatar
А це не термін, це вираз coming out.
avatar
Що нам слова :) Воно взагалі правильніше камінг-аут з деякими пруфпіками із сейфу робити, але таке лиш у кіно та фейкових новинах можливе :(
П.С: Обережніше із вакцинацією діток будьте, до речі.
avatar
Наше загальноукраїнське паблісіті, мабуть, хоче аби виглядало як у «Wag the dog», а виходить дешева провокація про провокацію.
Здорові зрозуміють, що ТАК за "імідж" можуть платити лише клоуни.

avatar
Вибіркове правоСУДДЯ у дії. «Добре» видно тим, кому в очі газом не пшикали.
Вірогідно, Назар Горук на правильному шляху.
avatar
:)) Ра-М-Ха доступне не кожному, але дивно, що за цією модною фішкою не пищить пів світу. Нон-сенс якийсь.
avatar
Как очень чувствительный к музыке человек скажу, мурашки по телу случаются и от звучащего маразма.
avatar
Можу помилятися, але:
За словами голови ГО «Захист тварин» Марти Петращук, очікується грант на будівництво притулку у Чернівцях (вона розробляла грант, деталей не знаю). Сума очікується менше потрібної. З бюджетів (-ту?) колись обіцяли додати до суми від гранту решту коштів.
Тобто, якщо до всіх цих тендерів (або поки вони ніяк не відбудуться) ГО отримає грант, то з виділених з бюджету коштів додадуть суму меншу, ніж, здається, 7 млн. грн. І, тобто, пару державних мільйонів десь лишиться?
Поправте мене, якщо думаю неправильно.
Журналісти, якщо цікаво, попитайте у профільних, будь ласка.
avatar
Так, тут багато білих плям.