Татьяна Таран
Рейтинг
+43.19
Сила
199.33

Татьяна Таран

t-taran

avatar
:)) А я в той день з повітря мудрувала в одному з кабінетів МОЗу. Шкода, пруфпфків ні в кого немає.
avatar
2012 рік. Газетка «Czernowitz Point»:

Чернівецькі правоохоронці вилучили понад пів тонни пресованого кокаїну з аптечної мережі міста.
15 листопада цього року у парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка група пенсіонерів біля фонтану влаштувала шалену оргію: вони співали пісні воєнної Німеччини, билися на милицях, та грали в шахи маленькими онуками. Наряд ППС впорався із ними за 10 годин. Результат аналізу крові людей похилого віку показав, що вміст наркотичної речовини – кокаїну набагато перевищує норму здорової людини. Як виявилося пізніше, спільним у пенсіонерів-гуляк було те, що у кожного була соціальна картка на отримання безкоштовних медикаментів для лікування гіпертонії.
Правоохоронці перевірили аптекарів, та, власне, і виявили упаковки «Папазолу» з таблетованим кокаїном.
Як же ж це потрапило у продаж?
Плутанина сталася на митниці, коли водії фур переплутали машини, документи, та як наслідок, підірвали роботу кримінального угрупування всієї Західної України. Справжній «Папазол» мафіозі таки знадобився. Кожен з них, окрім лікування нервової системи, отримав по пів року тюрми.
Потерпілі пенсіонери не визнають себе такими, що потерпіли, та із вдячністю обіцяють носити бандитам у тюрму свіжу випічку і теплі шкарпетки.
«Ми у своєму житті бачили все, але ці чарівні таблетки перевершили радість від перемоги у 45-му. Тепер і померти не стидно», — додали пенсіонери.
avatar
Зрозуміло, дякую.
avatar
Оу, це вже еволюція навиків стада виходить :))
avatar
Цікаво :) Мають же бути якісь фактори. Може породи різні? Згадався вираз «повторювати як мавпа».
avatar
Остання рожева байка прикольна. Ти в Чернівцях у магазинах десь такі бачила?
avatar
Хм, дивно. Я про останній експеримент. Якщо обидві групи мавп були у своєму природньому середовищі і дослідники їх спеціально не розділяли, то контакт, мінімум зоровий, цілком можливий.
avatar
Це безперечно визначна подія, яка відбулася, як і Незалежність. Мені не подобаються прив'язки до теоретичної історії на фоні практичного повного бездіяння і не користування цим ТУТ І ЗАРАЗ.
Уявімо, як би скористалися сьогоднішньою ситуацією наші предки, які жили у гірші часи панщини та диктатури? Чому в теорії ми стали мрією з віршів Шевченка, а на практиці лишилися «рабами»? Генна мутація часів панщини «принеси-віддай», «поїдь, зароби»?
avatar
Образно. Захотілось питати «он того дядечка, що бігає, тужиться і кульки піддуває, скільки кубометрів повітря він туди вдув, і скільки вазонів повиносили з хат до сходів школи селяни», замість стандартного «Скільки коштів виділено на будівництво, і скільки ще потрібно на парти, сідай 5».

avatar
Завелася і ще один приклад згадала: психоневрологічний центр для дітей з порушеннями нервової системи (на Бульварі у нас). Привезли їм якусь побутову техніку у подарунок. Дітей з вадами підготували — вихователі завчили з ними хвалебні вірші про Папієва. Це був повний… сюрр. Хто наказав, кого дебілом називати?
Сюди ж: перевірка інтернату такого ж типу (забула назву села). Йдуть чуваки у костюмах з міста, під відчиненим вікном танцюють дауни, на підвіконнику грає стара магнітола: Crazy music for/or crazy people ( www.youtube.com/watch?v=niGNju4LaeY )
Кліп тут і зараз.
avatar
Щодо урочистостей у селах, наприклад: не думаю, що хтось з ОДА дзвонить і просить зустрічати губернатора з піснями-танцями, зібраними докупи замерзлими (чи запареними) дітьми, кульками, коврами на болоті. Поклоніння йде від людей, від людей які поколіннями робили саме так.
І люди можуть одного разу зустріти чиновників по-діловому, без ведмедів та циган.
avatar
Хомяков був, цього ніхто не скасує. Воїни УПА теж стріляли.
Дякую за ваші судження.
Мені егоїстично прикро, що живу серед людей фанатиків, що ведуться на фантики. Бачила багато мітингів і урочистих відкриттів об'єктів з представниками влади. Спочатку було смішно, потім журналістики захотілось.
avatar
А я «Твін Пікс» ( ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B2%D0%B8%D0%BD_%D0%9F%D0%B8%D0%BA%D1%81#.D0.A1.D1.8E.D0.B6.D0.B5.D1.82 )цілий день дивлюся :))
avatar
Ви — народ, і ви живий. Пам'ятника вам (чи над вами) ще не возвели, дяка Богу і батькам за всі гени і інші клітинні оболонки. Справи не чекають, вони робляться.
avatar
Народ язичників спалити, аби не билися лобом об каміння витрат і не пхали язики до кумової рай- обл- радівської сраки, добрих, здатних до навчання розмножити, помилок не повторювати. Україна чиста.
Влада з народу. Що за народ, який постійно перебити своїх представників мріє (окрім умовного кума, звісно)?
avatar
Так, народити має можливість кожна здорова одиниця жіночої статі.
Виростити щасливу дитину у повній здоровій сім'ї, без участі чоловіка таки не може. Моя думка.
avatar
За всіма статевими ознаками це таки природня місія, просто виявилося, що і думати теж — природньо.
Аматорство це ще квіточки. Самопроголошенці керувати лізуть у всіх сферах, ось що лякає.
avatar
Професійні лікарі й без знахарок на межі зникнення через хабарництво у закладах мед. освіти і «такси» на посади у лікувальних закладах. Про закуліси МОЗу, де документи один в одного крадуть, взагалі (не)мовчу (бо не здаю працевлаштованих).
Цікава тема для журналістського розслідування про ці хабарі на першій сходинці — освіті, до речі.
Принагідно історія:
зимою міг би бути скандал із вакцинами та їх укр. виробником — сином Богатирьової. Я, перебуваючи у Києві на тренінгу від НСЖУ, підійшла до репортера з 1+1, хотіла зацікавити анонімними фактами (та й плюсам легше було б їх добитися на камеру аніж регіональному репортеру держ. радіо). Журналістка ж відповіла мені, що в неї обід, ніколи.
avatar
Відповідальності вимагати слід не лише в чоловіків. Чим думає жінка, коли ще до вагітності чоловік поводить себе не як чоловік, але вона продовжує стосунки із ним і народжує (кому?), бо «а що поробиш».
avatar
Продовжу: і варто бути готовим до відповіді на своє поставлене запитання :) Знаю ;)