Татьяна Таран
Рейтинг
+43.19
Сила
199.33

Татьяна Таран

t-taran

avatar
Так, буває чуєш те, що хочеш почути. Біда.
«Тому варто обкультурюватись і переставати плювати на бруківку» (с)Погоджуюсь.
avatar
Вибачте, як чимось особисто вас образила. Почитати дійсно було цікаво.
avatar
Ви самі зазначили, що всі різні. Вам було цікаво, це посміхає. Особисто знаю чоловіків, які ні в якому разі не хотіли би бути присутніми на пологах своєї жінки, і знаю такого, який новонародженому синові пуповину перерізав, а потім захоплено про це всім розповідав.
Гадаю, як жінка запланує вагітність, то овуляцію при своєму циклі дізнається як вирахувати, справа не складна. Хоча сильна половина людства, не сперечаюсь, у математиці краща.
Чоловік має бути, лиш не перший ліпший з пропозицією допомогти із соціальним статусом, городом і визволенням з маминої хати. Від того, що багато хто вважає, що чоловік МАЄ бути росте статистика розлучень та зрад. То ж краще самій справлятись, поки не зустрінеш того, від кого допомогу радо приймеш, кого поважатимеш, любитимеш, і з яким дітей захочеться народити. Взаємно, звісно.
«вижити і виносити має найсильніша» (с)
avatar
Суцільні протиріччя. І це все без почуттів?
avatar
Ну, які серіали у наявності, такий і пікап. Надихнувся ж кимось, певно. Це як телеканал М1 для підлітків. З чогось наші сучасні поп-виконавці народжуються.
Маю на увазі явища і основу, на якій вони з'являються.
avatar
:) І я ж про це. Олександр, мені здається, хоче сказати, що все умовно
avatar
Олександр хоче щось всім сказати, і в нього є можливість — думки, руки, Інтернет. Хіба не можна?
avatar
А я взагалі не розумію цих «чоловіча територія», «жіноча територія». У кожної людини, незалежно від статі, є своя територія, кордони якої встановлюєш сам, «закордони» якої цікаві, або не цікаві партнеру. Насильницьке втягування на свою територію, чи втручання у неї руйнують гармонію стосунків.
Якщо чоловік втрачає свідомість лиш від однієї думки про свою присутність на пологах, то навіщо заставляти і його погано себе почувати на них?
Ми, жінки, часто чудово справляємося і самі, а в такому суто жіночому ділі як гінекологи-пологи — тим більше.
Як на мене, то принц це той, який без нагадувань і «пилянь»самостійно виявляє бажання допомогти.
avatar
Там багато умов, ніби. Розібрався б, чи шо.
Пліткарів багато, ти один. Де правда?
avatar
Не більше, а справедливо. І осуд громадськості б анулювався, коли всі факти на лице… Ну щодо неправдивості матеріалів точно.
Неправильним тут буде казати, що ВСІ (чи у всіх?) матеріали проплачені (до прикладу буденні новинарні репортажі). Але спотворення можливі через особисте сприйняття лівого і правого, або через фінансування конкретного лобістського ЗМІ ("*нас фінансує____" на обкладинці). Потім, буває ж, що шеф-редактор товарищує з__, і т. д.
Журналістам потрібен і захист (?) від залежностей начальства.
avatar
Воно б не виглядало, а було б цікавим! Аудиторія таке полюбляє, це як оприлюднені чужі декларації.
Тут і рейтинги, і рекламодавці, і свобода слова, і вільний доступ до інформації. Торжество закону.
avatar
Всё правильно сказал.
avatar
Може колись й створемо таке собі ВАТ :))
avatar
Та в нас всі все знають, навіть, якщо нікому нічого про себе не казати. Журналісти продовжать називати свої уподобання (суспілно-політичного значення, бо цікавитися, до прикладу, вишивкою, і про неї написати — не обманути читача у виборі на виборах) у заголовках та матеріалах і проплачену джинсу журналістикою, бо такі умови життя, які хоча б заради творчого експерименту можна почати змінювати з себе.
Або, можна назвати речі своїми іменами у вигляді зірочок-зносок під матеріалами "*на замовлення_____", "*автор статті бачить ситуацію так". Так би перевірилась довіра споживача до ЗМІ і його авторів. І совість рекламодавців.
avatar
Щаслива Ви людина, направду :)
avatar
Які розцінки? Ми й так кожен зі свого карману лікуємось. Швидка ще може вколоти щось безкоштовне і першої необхідності+пільговики з хронічними хворобами у аптеках.
Страхова медицина, накопичувальна пенсія — було б справедливо.
avatar
Я не панікую :)) Мене ППС частенько репресує (не на зупинках, не на дит. майданчиках, а просто на вулицях). Громадське місце — планета Земля. Де позначки «місце для паління» на звичайних вулицях?
avatar
Яке навантаження лягає на мед. заклади? Це їх робота і хліб. І палять самі медики ого-го, знаю. Не буде захворювань внаслідок паління, витрати з мед. закладами залишаться, бо так має бути, болячки вічні, різні і раптові теж є. До речі, а скільки це коштує системі ОЗ?
Це як казати новонародженому, щоб добре думав перед життям, бо може переплатити за наслідки своїх рішень, а потім все одно померти.
avatar
Ну, то для підлітків з цінами та забороною продажу неповнолітнім все правильно. А коли людина сама собі заробляє і свідомо вирішує витрачати свої гроші на цигарки, то чи виглядатиме втручання дорослих з МОЗу і гр. організацій у особисте життя правильним?
Ще б визначили місця для паління у громадських місцях, а то ППС-ники просто посеред дороги закон знають, а їм у відповідь невизначено руками махати не хочеться.
avatar
Так, до високих цін додати активність законних заборон і більшу частину населення у кухні «пальонку» пити загнати. Саме такий спротив викличуть. Майже 90-ті будуть.
Репресії замість прийняття факту існування різних «неправильних» звичок, течій та взаємодії з ними — не вихід.
А з цінами, мені імпонує варіант заробляти більше.